Bilet Satın Al
AYIŞIĞINDA GÖKKUŞAĞI
AYIŞIĞINDA GÖKKUŞAĞI
1

GalataPerform, ''Ayışığında Gökkuşağı' oyunuyla Entropi Sahne'nin konuğu oluyor.

HAKKINDA

2006 senesinden beri istikrarla devam ettirdiği Yeni Metin Yeni Tiyatro projesinin ürünlerini almaya başlayan GalataPerform, Galata Kuledibi’nde yer alan sahnesinde yeni oyun yazarlarının oyunlarına yer veriyor. 2017/2018 sezonunun ilk oyunu Serdar Kurt’un yazdığı ve ilk kez Yeni Metin Yeni Tiyatro Festivali 5’te, Ekim 2016’da okuması yapılan “Ay Işığında Gökkuşağı”.

Neşe, Erinç ve Atınç olup bitenden haberi olmayan Melis’e hayatının en mutlu ve en güzel gününü yaşatmak için aynı oyunda bir araya gelirler… Hepsi mucizelere inanmak isterler. Çünkü mucizeler gece vakti çıkabilecek bir gökkuşağı kadar yakındır belki de.

Gerçeklerle hayallerin iç içe geçtiği oyunda, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü mezunu olan, yurt dışında Estonya Tiyatro ve Müzik Akademisinde eğitim görmüş ve “Beni Affet” dizisinden ve ekranlardan tanıdığımız Özgün Çoban’ın yanı sıra Devlet Tiyatrolarından ve özel tiyatrolardan tanıdığımız deneyimli oyuncu Ayşe Lebriz Berkem ve Yolcu Tiyatro’dan tanıdığımız genç oyuncu Oğuz Öztekin var.

Yazan: Serdar Kurt
Yöneten: Yeşim Özsoy
Oyuncular: Ayşe Lebriz Berkem, Özgün Çoban, Oğuz Öztekin
Yardımcı Yönetmen: Koray Doğan
Mekan ve Ses Tasarımı: Yeşim Özsoy
Işık Tasarımı: Koray Doğan
Reji Asistanı: Gülşah BakiGÖSTERİM TARİHLERİ
28 Şubat Çarşamba
20:30
EntropiSahne